Parní čištění a úklid domácností

Protože dům je místo odpočinku a společného bydlení, měla by jej obklopovat útulnost a čistota. S radostí a pečlivostí nám vlastní Vám pomůžeme vybudovat čistý a uklizený domov a na Vás zbydou už jen ty příjemnější starosti. Objednáte-li si jakýkoliv úklid ve Vaší domácnosti, můžete se vždy spolehnout na dobře odvedenou práci a profesionální jednání. Pro úklid a čištění používáme certifikované, ekologicky šetrné prostředky a parní technologii. Specializujeme se na jednorázový generální úklid, ale provádíme i úklidy pravidelné v intervalech a denní době, která Vám bude vyhovovat. Místo pro nás není důležité. Hradec Králové, Pardubice, Chrudim nebo Praha, náš úklid bude vždy profesionální. Vyhotovíme cenovou kalkulaci a plán úklidu dle Vašich přání a potřeb. Za odvedenou práci neseme plnou zodpovědnost. Zákazník může být u úklidu přítomen nebo nám může svěřit klíče a úklid proběhne v jeho nepřítomnosti.

Parní čištění sedacích souprav , křesel, koberců a čalouněného nábytku

Oproti čištění samotnou párou a následné suché vysávání, nebo kombinaci vysoce kvalitního vodního vysavače, nabízíme  při čištění koberců, nebo čištění sedacích souprav kombinaci parní čištění + vysávání + přidání čisticího roztoku. Propařování samotnou párou zanechá látku poměrně suchou a oživí ji. To je obrovskou předností parního čištění. Propírání vodním vysavačem, které ve většině případů používají ostatní firmy z oboru je účinné, ale ruku na srdce...raději si nepředstavujme, co se děje uvnitř promočeného čalounění nebo na spodku koberců, které není možno zvednout a dát vyvětrat. Pokud parní čištění koberců nebo sedacích souprav a čalounění zároveň doplníme o odsávání, k čemuž je nutný parní vysavač, účinky propařování se zvýší, neboť párou uvolněné nečistoty nemají čas se před následným vysáváním znovu nalepit na vlákna. A hlavně - koberce, sedačky nebo čalounění vyčištěné párou jsou do 2-4hodin suché! Takže je můžete krátce po vyčištění opět používat.

Parní čištění podlah, dlažeb, obkladů

V případě parního čištění hladkých podlah, obkladů a dlažeb používáme pro uvolnění nečistot parní trysku, nebo štětinové kartáče. Pára díky svým vlastnostem proniká i do mikroskopických prohlubní, trhlin a pórů v povrchu materiálu. To, co dřív vypadalo jako čisté, je teď díky parnímu čištění skutečně čisté a odmaštěné.

Kuchyňské linky, sporáky, digestoře, mikrovlnné trouby, lednice

Horkým proudem páry z trysky čistíme a odmašťujeme sporák a vnitřek trouby. Účinek umocníme nasazením kartáčku, popřípadě i klasické drátěnky na kartáček.  Kombinovaným používáním trysky, kartáčků a hubice s uchycenou utěrkou kompletně očistíme povrch kuchyňského nábytku včetně dřezu a jeho okrajů, odstraníme mastné otisky okolo madel na zásuvkách a skříňkách. Pára je vynikající prostředek na čištění prostorů pro potraviny: odstraňuje pachy a sama není jejich zdrojem. Je ideální pro mytí vnitřku ledničky.  Parní čistič uvolní nečistoty a mastnoty i z nádobí a kuchyňského nářadí. Obzvláště vypomůže tam, kde nelze použít myčku na nádobí nebo kde se chceme vyhnout drhnutí.

Problémové zóny, radiátory, vodovodní baterie

Škvíry, spáry, radiátory, mřížky digestoří aj.  Přímý proud páry z trysky proniká i "za roh" do nejrůznějších skulin a zákoutí, rozpouští a smývá z nich mastnotu a nečistoty. Pára s podporou kartáčku nasazeného na konci trysky odstraní jinak nedobytné nečistoty ze spár mezi dlaždicemi. Stejně tak si poradíme i s nánosy vodního kamene, takže veškeré příslušenství je po dokončení naší práce jako nové.

Ošetření dřevěného nábytku

Každé parní čištění nábytku povrch dokonale odmastí. Ihned poté je potřeba dřevo ošetřit a vyživit.  Díky našim zkušenostem tak máte jistotu , že Váš nábytek dostane péči, kterou si zaslouží. Současně také díky použití speciálních přípravků a zkušenostem obnovíme jeho vzhled tak, že i silně namáhaná místa budou zase vypadat jako nová.