Ze starého nové za 4-6 hodin? Umíme!

Čištění interiéru je důležité! Pokud nebudete Vaše auto čistit i ze uvnitř usadí se Vám v potazích bakterie a ty můžou být mnohdy škodlivé. Postup práce při čištění interiérů dopravních prostředků a stavebních strojů je obdobný jako při čištění sedaček a čalounění a těžko dostupných míst, která jinou technologií vyčistit nelze. Navíc s parním čističem lze také velmi šetrně provádět ruční mytí aut, takže Vám dlouhodobě nehrozí poškrábání karoserie známe z klasické myčky. S parním čištěním lze zvládnout vše - čištění čalounění sedadel, celková údržba interiérů a koberců, čištění ventilačních mřížek a prahů, velmi účinné odmaštění oken, mytí disků, čištění a odmašťování motorů a mechanických součástí. Prostě kompletní vyčištění vašeho vozu a to s obrovskou výhodou proti klasické technologii - vyčištěné sedačky jsou do 2-4hhodin suché! Takže ráno nám předáte své znečištěné auto a odpoledne odjíždíte ve Vašem perfektně čistém novém voze!

Programy a ceny

  • kompletní interiér osobního automobilu - celkové vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, mytí vnitřních hran dveří včetně prahů, vyčištění vnitřních plastů, parní tepování sedaček, dveří a zavazadlového prostoru, parní čištění palubní desky a vyústění větracího systému, ošetření plastů a kůže, provonění interiéru, odmaštění a vyleštění skel a zrcátek. Doba mytí přibližně 240 až 360 minut.
  • parní čištění karoserie osobního automobilu - v ceně je parní čištění a následné osušení a vyleštění karoserie utěrkou z mikrovlákna. Samozřejmostí je odstranění hmyzu, vyleštění vnějších oken a zrcátek i ošetření ostatního příslušenství karoserie. Doba mytí přibližně 90minut.

Desinfekce a tepovaní silně znečištěného stropu, dětských autosedaček, nákladních vozidel a autobusů, stavebních a speciálních užitkových strojů , případně další služby jsou vždy po konzultovány technikem a řešeny individuálně. Doba mytí je orientační a platí pro běžné znečištění, skutečná délka mytí závisí na míře znečištění.