Parní čištění a úklid restaurací, jídelen a gastro provozů

Protože hygiena a čistota je základem dobré kuchyně i spokojeného zákazníka, svěřte komplexní úklid nám. Vy se bude věnovat tomu, co umíte, my se postráme o dokonalý parní úklid Vaší provozovny. Práce provádíme s využitím nejmodernější čistící a úklidové techniky a čistících prostředků. Objednáte-li si jakýkoliv úklid, můžete se vždy spolehnout na dobře odvedenou práci a profesionální jednání. Pro úklid a čištění používáme certifikované, ekologicky šetrné prostředky a parní technologii. Specializujeme se na jednorázový generální úklid, ale provádíme i úklidy pravidelné v intervalech a denní době, která Vám bude vyhovovat. Místo pro nás není důležité. Hradec Králové, Pardubice, Chrudim nebo Praha, náš úklid bude vždy profesionální. Vyhotovíme cenovou kalkulaci a úklidový plán dle Vašich přání a potřeb, takže budete mít jistotu, že vaše kanceláře budou vždy reprezentativní a připravené na běžný pracovní ruch.

Kuchyňské linky, sporáky, digestoře, mikrovlnné trouby, lednice

Horkým proudem páry z trysky čistíme a odmašťujeme sporáky, vnitřek trouby ale i pracovní stoly a nábytek. V případě silných nánosů učinek umocníme nasazením kartáčku, popřípadě i klasické drátěnky na kartáček.  Kombinovaným používáním trysky, kartáčků a hubice s uchycenou utěrkou kompletně očistíme povrch kuchyňského nábytku včetně dřezu a jeho okrajů, odstraníme mastné otisky okolo madel na zásuvkách a skříňkách. Pára je vynikající prostředek na čištění prostorů pro potraviny: odstraňuje pachy a sama není jejich zdrojem. Je ideální pro mytí vnitřku ledničky.  Parní čistič uvolní nečistoty a mastnoty i z nádobí a kuchyňského nářadí. Obzvláště vypomůže tam, kde nelze použít myčku na nádobí nebo kde se chceme vyhnout drhnutí.

Čištění podlah, dlažeb, obkladů

Pokud provádíme parní čištění hladkých podlah, obkladů a dlažeb používáme pro uvolnění nečistot parní trysku, nebo štětinové kartáče. Pára díky svým vlastnostem proniká i do mikroskopických prohlubní, trhlin a pórů v povrchu materiálu. To, co dřív vypadalo jako čisté, je teď díky parnímu čištění skutečně čisté a odmaštěné.

Problémové zóny, radiátory, vodovodní baterie

Škvíry, spáry, radiátory, mřížky digestoří aj.  Přímý proud páry z trysky proniká i "za roh" do nejrůznějších skulin a zákoutí, rozpouští a smývá z nich mastnotu a nečistoty. Pára s podporou kartáčku nasazeného na konci trysky odstraní jinak nedobytné nečistoty ze spár mezi dlaždicemi. Stejně tak si poradíme i s nánosy vodního kamene, takže veškeré příslušenství je po dokončení naší práce jako nové.