Parní čištění a úklid škol a školek

Stejně tak, jako je pro Vás prioritou čisté prostředí ve kterém pracujete s dětmi, je pro nás zásadní Vaše spokojenost. Zajistíme pro Vás komplexní úklidové služby Vaší školy či školky. Práce provádíme s využitím nejmodernější čistící a úklidové techniky a čistících prostředků. Objednáte-li si jakýkoliv úklid, můžete se vždy spolehnout na dobře odvedenou práci a profesionální jednání. Při úklidu užíváme certifikovanou, zdravotně nezávadnou a šetrnou chemii. Specializujeme se na úklidy jednorázové, ale provádíme i úklidy pravidelné v intervalech a denní době, která Vám bude vyhovovat. Vyhotovíme cenovou kalkulaci a úklidový plán dle Vašich přání a potřeb, takže budete mít jistotu, že vaše kanceláře budou vždy reprezentativní a připravené na běžný pracovní ruch.

Čištění sedacích souprav , křesel, koberců a čalouněného nábytku

Oproti čištění samotnou párou a následné suché vysávání, nebo kombinaci vysoce kvalitního vodního vysavače, nabízíme kombinaci pára + vysávání + přidání čisticího roztoku. Propařování samotnou párou zanechá látku poměrně suchou a oživí ji, přesto se účinky hodí spíše na průběžnou údržbu, než na jednorázové důkladné vyčištění. Propírání vodním vysavačem je účinné, ale ruku na srdce...raději si nepředstavujme, co se děje uvnitř promočeného čalounění nebo na spodku koberců, které není možno zvednout a dát vyvětrat. Pokud při parním čištění koberců nebo čalounění zároveň spustíme odsávání současně, k čemuž je nutný parní vysavač, účinky propařování se zvýší, neboť párou uvolněné nečistoty nemají čas se před následným vysáváním znovu nalepit na vlákna. A hlavně - koberce, sedačky nebo čalounění vyčištěné párou jsou do 2-4hodin suché! Takže je můžete krátce po vyčištění opět používat.

Čištění podlah, dlažeb, obkladů

V případě čištění hladkých podlah, obkladů a dlažeb buď stíráme hubicí s uchyceným hadrem, nebo podle potřeby lehce drhneme štětinami hubic. Pára proniká i do mikroskopických prohlubní, trhlin a pórů v povrchu materiálu. To, co dřív vypadalo jako čisté, je teď skutečně čisté a odmaštěné.

Koupelny, sprchové kouty, WC

Odpadní sifony protahujeme silným proudem páry z trysky parního čističe, nebo s nasazeným zvonem na trysku. Sanitární keramiku čistíme parní tryskou s nasazeným plastovým kartáčkem. Vodovodní baterie čistíme proudem páry nebo s použitím kartáčků. Proud páry pomůže i při čistění v místech, na něž nedosáhneme nebo jichž se neradi dotýkáme, jako jsou například úchyty a spodní plochy WC poklopů.  Parou likvidujeme plísně například na podlážkách sprchových koutů. Stejně tak si poradíme i s nánosy vodního kamene, takže veškeré příslušenství je po dokončení naší práce jako nové. Pára je ohleduplná vůči většině materiálů a současně nás zbaví nás starostí se zápachem chemických přípravků.

Problémové zóny, radiátory

Škvíry, spáry, radiátory, mřížky digestoří aj.  Přímý proud páry z trysky proniká i "za roh" do nejrůznějších skulin a zákoutí, rozpouští a smývá z nich mastnotu a nečistoty. Pára s podporou kartáčku nasazeného na konci trysky odstraní jinak nedobytné nečistoty ze spár mezi dlaždicemi.

Ošetření dřevěného nábytku

Po každém profesionálním čištění nábytku je potřeba dřevo ošetřit a vyživit.  Díky našim zkušenostem tak máte jistotu , že Váš nábytek dostane péči, kterou si zaslouží. Současně také díky použití speciálních přípravků obnovíme jeho vzhled tak, že i silně namáhaná místa budou zase vypadat jako nová.